Pramogos ir poilsis laive

Žemiau poilsinė laivų programa

Laive atostogos kiekvieną dieną. Sužinok naujausią informaciją apie mūsų artistus, DJ, šou, programas vaikams, loteriją ir daug daugiau.
Data Menininkas Laivas Vieta Laikas (Švedijos) Laikas (Suomijos)
Docking

Docking

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Kids program: Quiz for kids → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade New York Club & Lounge 18:30
19:30
Troubadour: Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Hoj-X →

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Kids program: Competition of the day → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Troubadour: Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade New York Club & Lounge 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Hoj-X →

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Kids program: Quiz for kids → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Troubadour: Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Lasten bingo → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Troubadour: Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 19:30
20:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 20:00
21:00
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
No traffic

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Quiz for kids → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Lasten bingo → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Troubadour: Sofia Autio → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Troubadour: Sofia Autio → Silja Serenade Sea Pub

Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 19:30
20:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 20:00
21:00
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Troubadour: Sofia Autio → Silja Serenade Sea Pub

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Kids program: Quiz for kids → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade New York Club & Lounge 18:30
19:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Troubadour: Sofia Autio → Silja Serenade Sea Pub

Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Kids program: Competition of the day → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Kids program: Harry the Seal bingo → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Troubadour: Sofia Autio → Silja Serenade Sea Pub

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Kids program: Quiz for kids → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Troubadour: Sofia Autio → Silja Serenade Sea Pub

Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Lasten bingo → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 19:30
20:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 20:00
21:00
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Quiz for kids → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Quiz for kids → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Lasten bingo → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry The Seal visits → Silja Serenade Silja Land 19:30
20:30
Kids program: Surprise program → Silja Serenade Silja Land 20:00
21:00
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Kids program: Welcome Event with Harry The Seal → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 20:15
21:15
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Star artist: ABREU → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Kids program: Welcome Event with Harry The Seal → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 18:30 - 18:45
19:30 - 19:45
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 20:15
21:15
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Star artist: Cledos → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Kids program: Welcome Event with Harry The Seal → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 20:15
21:15
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Star artist: Mikael Gabriel → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Kids program: Welcome Event with Harry The Seal → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 20:15
21:15
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Kids program: Welcome Event with Harry The Seal → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 20:15
21:15
Show: Divet Show - Rise Like a Diva! → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Drawing competition → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Kids program: Welcome Event with Harry The Seal → Silja Serenade Promenade 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Kids program: Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 19:15
20:15
Show: Divet Show - Divet's cabaret → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15
21:15
Kids program: Program for Youngsters → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Divet Show - Dance Floor Divas → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Artist: Dotter → Silja Serenade Starlight

Show: Divet Show - Finnkampen → Silja Serenade Starlight

Pianist: Valdes → Silja Serenade Promenade

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Kids program: Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Colouring contest → Silja Serenade Silja Land

Kids program: Face paintings → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Troubadour: Soc Chris → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Kids program: Moomin disco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Kids program: Moomin wishes a good night → Silja Serenade Conference Center 20:15