Pramogos ir poilsis laive

Žemiau poilsinė laivų programa

Laive atostogos kiekvieną dieną. Sužinok naujausią informaciją apie mūsų artistus, DJ, šou, programas vaikams, loteriją ir daug daugiau.
Data Menininkas Laivas Vieta Laikas (Estijos) Laikas (Švedijos)
Charter

Charter

Charter

Charter

Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Kids program: Crafting → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Kids program: Crafting → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Kids program: Figure balloons → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Kids program: Face paintings → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Kids program: Figure balloons → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Comedy Tallink: Sille-Kadri Simer → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Kids program: Face paintings → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Comedy Tallink: Ana Falcon → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Kids program: Crafting → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 19:30
18:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 20:30
19:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Star artist: Anne Veski → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: Ahto Kalda → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Kids program: Crafting → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 20:30
19:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Star artist: Anne Veski → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: Ahto Kalda → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise host: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Terje Põder → Baltic Queen Starlight

Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Kids program: Figure balloons → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Troubadour: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Charter

Charter

Troubadour: Jonas Hofer → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Kids program: Face paintings → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Kids program: Kids Activity → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Troubadour: Jonas Hofer → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Cruise host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Troubadour: Jonas Hofer → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Cruise manager: Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Cruise host: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Cruise manager: Timur Kutštov → Baltic Queen Starlight

Children host/hostess: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Troubadour: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Youth program: Kristjaana Mere → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Youth program: Lotta Pärnpuu → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Youth program: Meet the Influencers → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Youth program: Influencers Panel → Baltic Queen Ibiza Disco 19:15
18:15
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Kids program: Birthday celebration for kids → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Youth program: Influencers Workshop → Baltic Queen Ibiza Disco 20:15
19:15
Troubadour: Ivar Kannelmäe → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Youth program: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Mr. Sergio Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar